Úvodní stránka » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pouze pro nákup na webových stránkách www.jigovehlavy.cz, www.jigovehlavicky.cz a přes E-shop. A to mezi prodávajícím Petr Holejšovský, Kratochvilka 108,664 91, IČ: 69755159, dále jen „Prodávající.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků, kterými mohou být fyzické osoby - nepodnikatelé (dále jen "Spotřebitel"), fyzické osoby - podnikatelé  (všichni dohromady dále jen "Zákazník" nebo "Kupující"). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (zákon č. 40/1964 Sb.)  Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, zákonem č. 513/1991 Sb., vše v platném znění.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s kompletním zněním těchto Obchodních podmínek v okamžiku provedení objednávky.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Objednávku lze vytvořit vyplněním Objednávky, která je ke stažení na stánkách prodávajícího, dále zasláním řádně vyplněné objednávky na E-mail prodávajícího nebo zasláním pomocí „kontaktního formuláře“. Objednávku, která není řádně vyplněna je Prodávající oprávněn odmítnout nebo vrátit Kupujícímu k doplnění. Prodávající tuto objednávku kupujícímu následně potvrdí, nejpozději do 24 hodin.

3. Zrušení objednávky

Kupující může objednávku zrušit, resp. stornovat bez uvedení důvodu a to nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky. Zrušení lze provést buď telefonicky na čísle +420 608 834 674 nebo e-mailem na adrese info@jigovehlavy.cz

Pokud bude objednávka zrušena ze strany Prodávajícího, bude Kupující na tuto skutečnost upozorněn. Pokud si kupující neodebere objednané zboží bez předchozího zrušení objednávky (akceptované prodejcem), zavazuje se prodávajícímu uhradit náklady s doručením tohoto zboží (především náklady na dopravné) a smluvní pokutu ve výši 10% z celkové ceny vytvořené objednávky. Tím není dotčeno právo spotřebitele zboží nepřevzít z důvodu rozporu s kupní smlouvou.

4. Dodací podmínky a platba

Jigové hlavičky jsou vyráběny na základě přijaté objednávky. Jedná se tedy o "ZAKÁZKOVOU VÝROBU"  jejíž výroba může trvat až 14 pracovních dnů, v 99% případu jsou realizovány do týdne.

 • Způsob dodání:

Všechny objednávky jsou odeslány přes Zasilkovna.cz na úložné místo nebo přes dopravce (DPD, InTime)

 • Zásilkovna - Dodání od 24 do 48hod
 • Státy EU - dodání do 10-ti pracovních dnů

Ceny dopravy pro doručení zásilky po české republice

Doručení přes Zasilkovna.cz

 • Dobírka pouze ČR  výdejna           90,-Kč
 • Převodem pouze ČR výdejna       75,-Kč
 • Dobírka pouze ČR  dopravce      145,-Kč
 • Převodem pouze ČR dopravce   110,-Kč
 • Nad 3000,-Kč doprava ZDARMA

Odeslání přes Zasilkovna.cz, kupující si předem vybere výdejní místo zásilkovny při objednávání zboží.

Ceny poštovného pro vybrané státy EU - Paypal

 • Slovensko - Zasilkovna.cz Paypal              130,-Kč
 • Rakousko - Paypal                                       240,-Kč
 • Maďarsko DPD - Paypal                              240,-Kč
 • Polsko DPD - Paypal                                   240,-Kč
 • Německo - Paypal                                        240,-Kč

Dodací lhůta objednaného zboží je od 3 do 10-ti pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy, tj. po potvrzení objednávky ze strany Prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo dodací lhůtu prodloužit, v takovém případě bude kupující neprodleně informován.

Objednané zboží bude zasláno na adresu kupujícího prostřednictvím České pošty nebo pomocí Zasilkovna.cz.  Osobní odběr na adrese prodávajícího je možný a to pouze po předchozí domluvě a platbě předem na náš účet. Od 1.3.2017 nepříjímáme hotovost

Způsob platby zboží je možný na dobírkou, převodem částky na bankovní účet nebo pomocí brány Paypal. Číslo bankovního účtu je 2800257719/2010. V případě platby převodem, bude zboží odesláno až po přípsání částky.

 • EET Od 1.3.2017 nepříjímáme hotovost, zároveň nejsme zapojeni do systemu EET. Platba je možná pouze převodem na náš bankovní účet, pomocí brány Paypal nebo na dobírku

5. Odstoupení od smlouvy a reklamace

Kupující má právo dle ustanovení § 53 odst. 7 občanského zákoníku od uzavřené kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží, které objednal.

V případě odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinen prodejci vrátit veškeré zboží, které objednal v původním stavu a nepoužité. Po obdržení vráceného zboží Prodávající, nejpozději do 30 dnů od odstoupení, Zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Zakoupené výrobky skladujte na suchém místě, v opačném případě může tato skutečnost vést k odmítnutí reklamace.

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku.

6. Ochrana soukromí

Prodávajicí prohlašuje, že zpracování osobních údajů probíhá v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od počátku jeho účinnosti 25.5.2018 i v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů 2016/679 známým jako GDPR.

 • pro objednání zboží nebo služeb, není vyžádována registrace v eshopu www.jigovehlavy.cz. Zákazník nemusí vytvářet uživatelský účet pro dokončení objednávky.
 • Zavazujeme se k tomu, že nebudeme od vás požadovat větší rozsah údajů, než je nezbytně nutné pro dokončení objednávky.
 • Osobní údaje jako je - Jméno a příjmení, adresa bydliště,  jsou potřebné k vaší identifikaci,uzavření kupní smlouvy.
 • telefoní a emailový kontakt slouží pouze k vzájemné emailové či telefonické komunikaci
 • Přístup k vašim osobním údajům má pouze osoba, u které to nutně vyžaduje dosažení účelu, pro které jsou osobní údaje zpracovávány
 • V případě, že objednané služby nebo jejich část zajišťujeme prostřednictvím jiných osob (např. doručovatel zásilek) poskytneme těmto třetím osobám vaše osobní údaje, a to pouze v rozsahu nezbytně nutném pro poskytnutí objednané služby. K tomuto nakládání s osobními údaji jsme oprávněni bez vašeho souhlasu, neboť bychom v opačném případě nebyli schopni splnit smlouvu a vám požadovanou službu poskytnout. Předávání osobních údajů třetím osobám probíhá u těchto služeb: Česká pošta a.s. , Zásilkovna s.r.o.
 • Vaše osobní údaje zpracováváme pouze po dobu trvání důvodu zpracování osobních údajů.
 • Návštěvou internetových stránek www.jigovehlavy.cz nám rovněž sdělujete osobní údaje o vaší IP adrese, poloze, prohlížeči, systému nebo rozlišení obrazovky. Tyto osobní údaje jsou získávány prostřednictvím webových analytik Google a slouží pouze pro naši potřebu za účelem analýzy a zlepšování našich služeb.
 • pokud nám údaje které jsou nezbytně nutné pro uzavření kupní smlouvy neposkytnete nebo nebudete souhlasit s jejich zpracováním pro uvedené účely, budeme nuceni uzavření smlouvy s vámi odmítnout.

7. Závěrečná ustanovení

Zakoupené výrobky skladujte na bezpečném místě mimo dosah vašich dětí a domácích mazlíčků.

Upozornění!!!

Všechny materiály vč. fotografií podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb. zákonů ČR . Majitel autorských práv je Petr Holejšovský.

Tyto Obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem jejich zveřejnění na internetových stránkách Prodávajícího.

Obchodní podmínky jsou platné a účinné k 1. lednu 2012.

Upraveno dne 12. Května 2020

 

Novinky

Nově v nabídce !

1. 5. 2016

Fireball yellow green.jpg

Fireball 20g a 29g je nově osazen pevnějším a delším háčkem, pro lepší upevnění nástrahy.

 

 


archív

TOPlist