OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pouze pro nákup na webových stránkách www.jigovehlavy.cz, www.jigovehlavicky.cz a přes E-shop. A to mezi prodávajícím Petr Holejšovský, Husova čtvrť 1035, Rosice, 665 01, IČ: 69755159, dále jen „Prodávající.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků, kterými mohou být fyzické osoby - nepodnikatelé (dále jen "Spotřebitel"), fyzické osoby - podnikatelé  (všichni dohromady dále jen "Zákazník" nebo "Kupující"). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (zákon č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (zákon č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, zákonem č. 513/1991 Sb., vše v platném znění.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s kompletním zněním těchto Obchodních podmínek v okamžiku provedení objednávky.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Objednávku lze vytvořit vyplněním Objednávky, která je ke stažení na stánkách prodávajícího, dále zasláním řádně vyplněné objednávky na E-mail prodávajícího nebo zasláním pomocí „kontaktního formuláře“. Objednávku, která není řádně vyplněna je Prodávající oprávněn odmítnout nebo vrátit Kupujícímu k doplnění. Prodávající tuto objednávku kupujícímu následně potvrdí, nejpozději do 24 hodin.

3. Zrušení objednávky

Kupující může objednávku zrušit, resp. stornovat bez uvedení důvodu a to nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky. Zrušení lze provést buď telefonicky na čísle +420 608 834 674 nebo e-mailem na adrese info@jigovehlavy.cz

Pokud bude objednávka zrušena ze strany Prodávajícího, bude Kupující na tuto skutečnost upozorněn. Pokud si kupující neodebere objednané zboží bez předchozího zrušení objednávky (akceptované prodejcem), zavazuje se prodávajícímu uhradit náklady s doručením tohoto zboží (především náklady na dopravné) a smluvní pokutu ve výši 10% z celkové ceny vytvořené objednávky. Tím není dotčeno právo spotřebitele zboží nepřevzít z důvodu rozporu s kupní smlouvou.

4. Dodací podmínky a platba

Jigové hlavičky jsou vyráběny na základě přijaté objednávky. Jedná se tedy o "ZAKÁZKOVOU VÝROBU"  jejíž výroba může trvat až 14 pracovních dnů.

 • Způsob dodání:

Všechny objednávky jsou odeslány přes Českou poštu nebo přes Zasilkovna.cz

Doručení přes Českou poštu

 • Balík do ruky - dodání do 24hodin od odeslání
 • Doporučeně * zásilky do hmotnosti 900g a ceny 700,- jsou zasílány v bublinkové obálce (doručení vetšinou do 24 hodin.)
 • Státy EU - dodání do 10-ti pracovních dnů

Ceny dopravy pro doručení zásilky po české republice

 • Balík do ruky - dobírka     180,-Kč
 • Balík do ruky - převodem 130,-Kč
 • Doporučeně - dobírka       110,-Kč
 • Doporučeně - převodem     55,-Kč
 • Nad 3000,-Kč doprava ZDARMA

Doručení přes Zasilkovna.cz

Odeslání přes Zasilkovna.cz, kupující si předem vybere výdejní místo zásilkovny a napíše adresu prodávajícímu do poznámky při objednávání zboží. Pokud kupující nezdělí prodávájícímu adresu výdejního místa Zasilkovny.cz , prodávající vybere co možná nejbližší výdejní pobočku dle adresy kupujícího.

 • Dobírka pouze ČR      84,-Kč
 • Převodem pouze ČR  70,-Kč

Ceny poštovného pro vybrané státy EU - Paypal

 • Slovensko - Zasilkovna.cz Paypal              120,-Kč
 • Rakousko - Paypal                                       226,-Kč
 • Maďarsko DPD - Paypal                              222,-Kč
 • Polsko DPD - Paypal                                   190,-Kč
 • Německo - Paypal                                        226,-Kč

Dodací lhůta objednaného zboží je od 3 do 10-ti pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy, tj. po potvrzení objednávky ze strany Prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo dodací lhůtu prodloužit, v takovém případě bude kupující neprodleně informován.

Objednané zboží bude zasláno na adresu kupujícího prostřednictvím České pošty nebo pomocí Zasilkovna.cz.  Osobní odběr na adrese prodávajícího je možný a to pouze po předchozí domluvě a platbě předem na náš účet. Od 1.3.2017 nepříjímáme hotovost

Způsob platby zboží je možný na dobírkou, převodem částky na bankovní účet nebo pomocí brány Paypal. Číslo bankovního účtu je 2800257719/2010. V případě platby převodem, bude zboží odesláno až po přípsání částky.

 • EET Od 1.3.2017 nepříjímáme hotovost, zároveň nejsme zapojeni do systemu EET. Platba je možná pouze převodem na náš bankovní účet, pomocí brány Paypal nebo na dobírku

5. Odstoupení od smlouvy a reklamace

Kupující má právo dle ustanovení § 53 odst. 7 občanského zákoníku od uzavřené kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží, které objednal.

V případě odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinen prodejci vrátit veškeré zboží, které objednal v původním stavu a nepoužité. Po obdržení vráceného zboží Prodávající, nejpozději do 30 dnů od odstoupení, Zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Zakoupené výrobky skladujte na suchém místě, v opačném případě může tato skutečnost vést k odmítnutí reklamace.

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku.

6. Závěrečná ustanovení

Zakoupené výrobky skladujte na bezpečném místě mimo dosah vašich dětí a domácích mazlíčků.

Upozornění!!!

Všechny materiály vč. fotografií podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb. zákonů ČR . Majitel autorských práv je Petr Holejšovský.

Tyto Obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem jejich zveřejnění na internetových stránkách Prodávajícího.

Obchodní podmínky jsou platné a účinné k 1. lednu 2012.

Upraveno dne 23. února 2017

 

TOPlist

Novinky

Nově v nabídce !

1.5.2016

Plastisol - tekutá gum

AKCE -10% omezená nabídka


--

4.8.2016


archiv

TOP produkty

Plastisol - Hard

Plastisol - Hard 10%
od 270,00 Kč od 300,00 Kč

Spoon Tail Shad 4,5"

Spoon Tail Shad 4,5
od 57,00 Kč

Revo Rocket Spin

Revo Rocket Spin
od 5 990,00 Kč

Fat Swing Impact 3,8"

Fat Swing Impact 3,8
od 179,00 Kč

Rychlo karabinka

Rychlo karabinka
od 22,00 Kč