OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Jigové hlavičky

Jigové hlavičky a háčky

Typy jigových hlaviček

Typy háčků

Háčky, kterými mohou být osazeny jigové hlavičky:

  • Matzuo Bronze je vyroben z pružnějšího drátu, který při uváznutí a při použití dostatečně silné šňůry vyhne, tím zachráníte spoustu nástrah. Vyznačuje se také zahnutým a velmi ostrý hrotem, který je směřován dovnitř. Oostřejší zahnutí obloučku zabraňuje sjíždění nástrahy z háčku.
  • Kované háčky Jig Extra jsou vyrobeny z ušlechtilé uhlíkové ocele. Ve větších velikostech jsou háčky vaše pojistka při chytání našich kapitálních candátů a štik.
  • Mustad - Bronze Klasický háček typu aberdeen
  • Bezprotihrotivý jigový háček ocení hlavně lovci na pstruhových vodách a při lovení nejemnější technikou. Při použití těchto háčků nedochází k poškození rybí tlamky díky absenci protihrou.

Barvení hlaviček

Všechny zmiňované hlavičky lze na přání zákazníka obarvit černou,bronz s glitrem, modrou, oranžovou, chrom, bílou, reflexní zelenou, růžovou, červenou a žlutou, dále lze použít stříbrný a zelenomodrý glitter . Použité barvy jsou netoxické a pro přírodu neškodné, navíc je barva vypalována v peci pro dosažení její větší tvrdosti.

TOPlist

Novinky

Nově v nabídce !

1.5.2016

Výprodej

Trojháčků -50%

Plastisol - tekutá gum

AKCE -10% omezená nabídka


--

4.8.2016

Magazín pro rybáře

archiv

TOP produkty

Revo Rocket Spin

Revo Rocket Spin
od 5 990,00 Kč

VMC cannelle trojháček

VMC cannelle trojháček 50%
2,50 Kč 5,00 Kč

Easy Shiner 4" 10cm

Easy Shiner 4
od 190,00 Kč

Plastisol - Hard

Plastisol - Hard 10%
od 270,00 Kč od 300,00 Kč

Rychlo karabinka

Rychlo karabinka
od 22,00 Kč