OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Jigové hlavičky

Jigové hlavičky a háčky

Typy jigových hlaviček

Typy háčků

Háčky, kterými mohou být osazeny jigové hlavičky:

  • Matzuo Bronze je vyroben z pružnějšího drátu, který při uváznutí a při použití dostatečně silné šňůry vyhne, tím zachráníte spoustu nástrah. Vyznačuje se také zahnutým a velmi ostrý hrotem, který je směřován dovnitř. Oostřejší zahnutí obloučku zabraňuje sjíždění nástrahy z háčku.
  • Kované háčky Jig Extra jsou vyrobeny z ušlechtilé uhlíkové ocele. Ve větších velikostech jsou háčky vaše pojistka při chytání našich kapitálních candátů a štik.
  • Mustad - Bronze Klasický háček typu aberdeen
  • Bezprotihrotivý jigový háček ocení hlavně lovci na pstruhových vodách a při lovení nejemnější technikou. Při použití těchto háčků nedochází k poškození rybí tlamky díky absenci protihrou.

Barvení hlaviček

Všechny zmiňované hlavičky lze na přání zákazníka obarvit černou,bronz s glitrem, modrou, oranžovou, chrom, bílou, reflexní zelenou, růžovou, červenou a žlutou, dále lze použít stříbrný a zelenomodrý glitter . Použité barvy jsou netoxické a pro přírodu neškodné, navíc je barva vypalována v peci pro dosažení její větší tvrdosti.

TOPlist

Novinky

Nově v nabídce !

1.5.2016

Trojháček JAWS

Plastisol - Soft

Rychlo-karabinka

--

4.8.2016


archiv

TOP produkty

Fat Swing Impact 3,8"

Fat Swing Impact 3,8
od 172,00 Kč

Easy Shiner 4" 10cm

Easy Shiner 4
od 175,00 Kč

Spoon Tail Shad 4,5"

Spoon Tail Shad 4,5
od 50,00 Kč

Rychlo karabinka

Rychlo karabinka
od 30,00 Kč